Hakkımızda

1946 yılında Karaköy perşembe pazarında gemi parçaları alıp satmak için kurulan KAPTAN ÇELİK HALAT A.Ş. ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmetinize sunulmuştur.

Sürekli gelişen teknolojilere ve yeniliklere uyum sağlamak için ürün portföyünü kısa sürede geliştirmiştir. Firmamız tüm çelik halat çeşitlerinin dışında TSE belgeli örgü ve kurşun baskılı sapanlar Grade 80 ve Grade 100 zincir ve zincir aksesuarları, Paslanmaz halatlar ve aksesuarları, Polyester sapanlar en küçük boydan- mega boylara kadar kilitler ve tüm diğer aksesuarların satışını yapmaktadır.

Şuanda firma merkezimiz İstanbul Zeytinburnu Demirciler sitesinde olmakta birlikte; hizmetimizi Kocaeli Şekerpınar bölgesinde bulunan depo ve satış merkezinde sürdürmekteyiz. 2.500m2 kapalı alanda 3 adet  (600T-1000T-2000T) Çelik halat presimiz mevcuttur.

Personel hizmeti en kaliteli ürünleri stokta tutarak müşterilerine sunmayı ilke edinen firmamız 70 yılı aşan bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörün en tanınmış firmasıdır.

“90mm çelik halat sapan” imalatı gibi, birçok ilki ülkemizde ilk gerçekleştirilen öncü kuruluş olmanın sorumluluğunu taşıyoruz.

Uzun yıllar boyunca yürüdüğü yolda adını “ Güvenilir “ firmalar arasında almaya başarmıştır.

Konusunda uzman, lider ve köklü bir kuruluş olan KAPTAN ÇELİK HALAT A.Ş. müşteri memnuniyetini esas alan çalışma anlayışı ile sizlere güven vererek sürekli gelişme yolculuğuna devam etmektedir.